28.4.2019 - STŽ Chyňava - klasika | ||
Kategorie: H14 4.42 km, 50 m, 13 kontrol | ||
1. | Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha | 28:57 |
2. | Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka | 29:40 + 0:43 |
3. | Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha | 31:33 + 2:36 |
4. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 32:02 + 3:05 |
5. | Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole | 33:38 + 4:41 |
6. | Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga | 34:11 + 5:14 |
7. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 34:18 + 5:21 |
8. | Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 35:50 + 6:53 |
9. | Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš | 35:53 + 6:56 |
10. | Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka | 36:25 + 7:28 |
11. | Čechmánek Václav PGP0607 SK Praga | 36:43 + 7:46 |
12. | Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha | 37:15 + 8:18 |
13. | Meier David VSP0606 USK Praha | 37:51 + 8:54 |
14. | Městka Václav VSP0600 USK Praha | 38:10 + 9:13 |
15. | Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany | 38:53 + 9:56 |
16. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 41:56 + 12:59 |
17. | Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole | 41:57 + 13:00 |
18. | Halač Viktor 0020003 Outdoor Praha | 43:56 + 14:59 |
19. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 44:45 + 15:48 |
20. | Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno | 45:31 + 16:34 |
21. | Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole | 46:11 + 17:14 |
22. | Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný | 46:39 + 17:42 |
23. | Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga | 47:57 + 19:00 |
24. | Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 48:01 + 19:04 |
25. | Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka | 48:03 + 19:06 |
26. | Lukeš František 0020004 Outdoor Praha | 49:10 + 20:13 |
27. | Kapoun Luděk 0270002 neregistrovaný 2 | 50:06 + 21:09 |
28. | Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice | 53:48 + 24:51 |
29. | Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš | 55:00 + 26:03 |
30. | Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany | 57:14 + 28:17 |
31. | Geleta Šimon ZVO0602 OB SK Zvole | 58:30 + 29:33 |
32. | Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 62:37 + 33:40 |
33. | Pop Jonáš TAP0600 KOB Tretra Praha | 70:44 + 41:47 |
34. | Jan Fouček | 73:44 + 44:47 |
35. | Konrád Alex DKP0512 Oddíl OB Kotlářka | 74:58 + 46:01 |
36. | Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš | 76:22 + 47:25 |
37. | Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka | 80:09 + 51:12 |
38. | Tofel Šimon TAP0605 KOB Tretra Praha | 94:10 + 65:13 |
39. | Brabec Vojtěch CEP0600 Čepíci | 107:39 + 78:42 |
Vlasaný Jan RIC0512 OB Říčany DISK | ||
Reichel Tomáš DOR0510 OK Dobříš DISK | ||
Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |